O nás

Apartmány Via Jasná

Apartmány VIA JASNÁ predstavujú ucelený rekreačný komplex pri vstupe do Demänovskej doliny s Jasnou, Nízke Tatry – jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych a turistických centier Slovenska.

Celkovo 57 apartmánov je síce rozmanito navrhnutých z hľadiska dispozičného riešenia, spájajú ich však rovnaké výrazové, dizajnové prvky – ide o trojpodlažné murované budovy s výrazným presklením obytných miestností.

Apartmány sú opticky “chránené” drevenými prvkami loggie, čo umocňuje pocit súkromia a intimity. Na druhej strane regionálny charakter a spojenie s okolitou prírodou zvýrazňuje použitie drevených, resp. kamenných obkladov fasády.

ubytovanie

reštaurácia

wellness

rodinné prostredie

skvelá lokalita

Prečo práve Apartmány Via Jasná?

Okrem pohodlného bývania ponúka projekt VIA JASNÁ aj zázemie pre komplexný oddych a pohodu.V apartmánovom dome je majiteľom apartmánov k dispozícii:

  • reštaurácia s terasou
  • kaviareň
  • detský kútik
  • konferenčná miestnosť
  • herňa – biliard, pinpong
  • wellness centrum
  • sklady na odkladanie lyží a športových potrieb
  • špirály na vyhrievanie topánok

Pre deti

Pre deti máme vytvorený detský kútik s vybavením TV a možnosti využitia videa. Hry a zábava pre najmenších sú k dispozícii počas celého dňa. Pre deti je vytvorený priestor, kde si môžu rozvíjať svoju fantáziu a pri hrách spoznávať nových kamarátov. Fotografie najdete v galérii. Pre deti je pripravený priestor na hranie a spoznávanie rastlín a prírodných krás aj vonku. Našou snahou a prioritou je spokojnosť detí ako aj rodičov.

Skvelá lokalita

Apartmánové domy Via Jasná sú umiestnené na úpätí Chopku, v ústí atraktívnej Demänovskej doliny, priamo pri vchode do Národného parku Nízke Tatry, v ktorom sa nachádza najväcšie lyžiarske centrum na Slovensku Jasná a poskytujú nadštandarné ubytovanie v Tatrách. Apartmány Via Jasná sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti množstva športových a prírodných atrakcií a zaujímavých miest, ktoré môžete navštevovať počas celého roka a mať stále dostupné atraktívne ubytovanie v Tatrách.